ADİL GÜLSEREN İNŞ., 1973 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana Yapı ve İnşaat sektöründe yapmış olduğu çalışmalar ile önemli projelere imza atan Adil Gülseren inşaat; istikrarlı performansı, modern yönetim anlayışı ile grup firmalarıyla birlikte sürdürülebilir bir büyümeyle sektörde güvenilir ve saygın bir firma olarak yerini almıştır.

Grup firmalarımızla birlikte gerek kamu gerekse özel sektörde yapmış olduğumuz ve devam eden işlerimize vazgeçmediğimiz kalite ile imza atarken tüm ayrıntılarıyla dünya standartlarını hedefliyoruz. Bu konudaki titizlikle izlediği yöntemler ve tamamlamış olduğumuz projeler, yalnızca sektöründe başarıyla anılmakla kalmamış, almış olduğu ISO 9001 hizmet kalite belgesi ve ISO 14001 Yönetim sistemi belgesi ile de Türkiye ve uluslar arası platformda da tescillenmiştir.

Başarılı teknik ve idari bir kadroya sahip olmanın yanı sıra, bilgi, başarı, zamanında iş bitirme, daha iyisini yapma, çalışanlarına değer verme, başarı peşinde koşma, alanında uzman kadrolarıyla tam bir uyum içinde çalışan firmamız grup şirketlerle birlikte 40 yıllık hizmet tecrübesini de bütün projelere yansıtmıştır.

Misyonumuz

Adil Gülseren inşaat ülkesinin ve firmasının geleceğini hep daha ileride görmek, yapıtlarıyla edindiği güvenle ve tecrübeyle iş dünyasında ve inşaat sektöründe emin adımlarla ilerleyerek, doğaya zarar vermeden gelecek nesillere taşımak, gelişen teknolojiyi ve yeniliği şekillendirip daha iyi seviyelere çıkarmak için çalışmaktadır.